Seznam trenerů na více jak jedné soupisce:
Stehlík Vlastimil, ing. (licennce C, platnost 2070-12-31)
 - Oddíl : TJ Plzeň-Bílá Hora, oddíl nohejbalu - Soupiska: Městská soutěž Bílá Hora B ( DOS,ON2)
 - Oddíl : TJ Plzeň-Bílá Hora, oddíl nohejbalu - Soupiska: Žáci TJ Plzeň - Bílá Hora ( STZ,KNS)

Pilbauer Bronislav, ing. (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : TJ Dynamo České Budějovice z.s. - Soupiska: TJ DYNAMO ČEZ Č. Budějovice - mladší žáci ( MLZ,WAEL)
 - Oddíl : TJ Dynamo České Budějovice z.s. - Soupiska: TJ DYNAMO ČEZ Č. Budějovice - starší žáci ( STZ,WAEL)

Zrubecký Jan (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ SOLIDARITA - Soupiska: A ( DOS,KNS)
 - Oddíl : TJ SOLIDARITA - Soupiska: Ženy ( DOZ,2LM)

Maršálek Martin (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : SK Šacung Benešov, z.s. - Soupiska: dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : SK Šacung Benešov, z.s. - Soupiska: muži "A" ( DOS,WAEL)

Strejček Martin (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: Žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: B ( DOS,1LM)

Suchý Martin (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: Žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)

Gulda Petr (licennce C, platnost 2019-12-31)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Muži A ( DOS,WAEL)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Muži B ( DOS,1LM)

Kantner Jan (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: Dorost ( DOR,KNS)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: Ženy ( DOZ,1LM)

Janík Martin, Ing. (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Muži “A” ( DOS,WAEL)

Cmíral Jan (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Ženy “B” ( DOZ,2LM)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Muži "C" ( DOS,ONS)

Musil Pavel (licennce C, platnost 2070-12-31)
 - Oddíl : TJ Dynamo České Budějovice z.s. - Soupiska: TJ DYNAMO ČEZ Č. Budějovice ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ Dynamo České Budějovice z.s. - Soupiska: TJ DYNAMO ČEZ Č. Budějovice "A" ( DOS,1LM)

Dlask Jan (licennce C, platnost 2019-12-31)
 - Oddíl : TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu - Soupiska: DOROST ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ Lokomotiva Nymburk - Soupiska: TJ Lokomotiva Nymburk B ( DOS,ONS)
 - Oddíl : TJ Lokomotiva Nymburk - Soupiska: Lokomotiva Nymburk ( DOZ,1LM)

Hostinský Michal (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Peklo nad Zdobnicí - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ Peklo nad Zdobnicí - Soupiska: Muži ( DOS,KNS)
 - Oddíl : TJ Peklo nad Zdobnicí - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : TJ Peklo nad Zdobnicí - Soupiska: Dorost ( DOR,KNS)

Bálek František (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Muži "B" ( DOS,KNS)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Ženy “A” ( DOZ,1LM)

Gebel Lumír (licennce C, platnost 2019-12-31)
 - Oddíl : NK CLIMAX Vsetín - Soupiska: NK CLIMAX Vsetín starší žactvo ( STZ,KNS)
 - Oddíl : NK CLIMAX Vsetín - Soupiska: NK CLIMAX Vsetín dorost "A" ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : NK CLIMAX Vsetín - Soupiska: NK CLIMAX Vsetín dorost "B" ( DOR,KNS)
 - Oddíl : NK CLIMAX Vsetín - Soupiska: NK CLIMAX Vsetín "B" ( DOS,2LM)

Perun Patrik (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : NK CLIMAX Vsetín - Soupiska: NK CLIMAX Vsetín "A" ( DOS,WAEL)
 - Oddíl : NK CLIMAX Vsetín - Soupiska: NK CLIMAX Vsetín "B" ( DOS,2LM)

Škudrna Aleš (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: žáci starší + mladší ( STZ,KNS)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: muži B ( DOS,KNS)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: muži A ( DOS,1LM)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: muži C ( DOS,ONS)

Bartovský Vojtěch (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu - Soupiska: Muži "A" ( DOS,KNS)
 - Oddíl : TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu - Soupiska: Mládež ( DOR,KNS)
 - Oddíl : TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu - Soupiska: Žáci ( STZ,KNS)

Hron Karel (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Vedral Marek (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Zaci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod - Soupiska: Muži “A” ( DOS,WAEL)

Doucek Michal (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu - Soupiska: Áčko - MUŽI ( DOS,WAEL)
 - Oddíl : TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu - Soupiska: Béčko - MUŽI ( DOS,2LM)

Svoboda Michal (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Bednář Miroslav (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : Oddíl nohejbalu při Základní škole Proseč - Soupiska: ZŠ Proseč 2018 ( MLZ,1LM)

Sobotka David (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - oddíl nohejbalu - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - oddíl nohejbalu - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Vlach Lukáš (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ Sokol Zbečník - Soupiska: TJ Sokol Zbečník Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ Sokol Zbečník - Soupiska: TJ Sokol Zbečník A ( DOS,2LM)

Smorádek Petr, Bc.DIS (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ Sokol Příšovice - Soupiska: Muzi A ( DOS,2LM)
 - Oddíl : TJ Sokol Příšovice - Soupiska: Muzi B ( DOS,KNS)

Marek Jan (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : TJ Sokol Praha - Vršovice II - Soupiska: Ženy ( DOZ,1LM)
 - Oddíl : TJ Sokol Praha - Vršovice II - Soupiska: ženy B ( DOZ,2LM)

Líbal Marek, Bc. (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : T.J. SOKOL Holice - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : T.J. SOKOL Holice - Soupiska: Dorost A ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : T.J. SOKOL Holice - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : T.J. SOKOL Holice - Soupiska: Dorost B ( DOR,KNS)

Laťák Richard (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Dorost - BDL ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Dorost - JMK ( DOS,KNS)

Bubniak Petr, PhDr. (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : R.U.M. NK Holubice - Soupiska: NK R.U.M. HOLUBICE ( DOS,2LM)
 - Oddíl : R.U.M. NK Holubice - Soupiska: NK R.U.M. HOLUBICE B ( DOS,KNS)
 - Oddíl : R.U.M. NK Holubice - Soupiska: NK R.U.M. HOLUBICE C ( STZ,KNS)

Boček Jakub (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: žáci starší + mladší ( STZ,KNS)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: muži A ( DOS,1LM)

Vacek Jaroslav (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: Dorost ( DOR,KNS)
 - Oddíl : TJ Avia Čakovice - Soupiska: B ( DOS,1LM)

Babka Jan, Mgr. (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. - Soupiska: Muži ( DOS,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. - Soupiska: Žáci ( STZ,KNS)

Beránek Jakub, Bc. (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Sokol Slaný - Soupiska: Muži A ( DOS,2LM)
 - Oddíl : TJ Sokol Slaný - Soupiska: Žáci ( STZ,KNS)

Dutka Jiří (licennce C, platnost 2023-12-31)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)