Seznam trenerů na více jak jedné soupisce:
Zrubecký Jan (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ Solidarita - Soupiska: Pohár žen ( DOZ,2LM)
 - Oddíl : TJ Solidarita - Soupiska: muži B ( DOS,KNS)

Beneš Richard, ing. (licennce C, platnost 2070-12-31)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol I Prostějov - Soupiska: 1.liga mužů Sokola I Prostějov ( DOS,1LM)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol I Prostějov - Soupiska: mládež Sokla I Prostějov ( STZ,KNS)

Strejček Martin (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: E ( DOS,ON3)

Suchý Martin (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: E ( DOS,ON3)

Kantner Jan (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: Ženy ( DOZ,2LM)
 - Oddíl : TJ AVIA Čakovice, z.s. - Soupiska: D ( DOS,ONS)

Hostinský Michal (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Dorost Krajská soutěž ( DOR,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Muži ( DOS,KNS)

Bálek František (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. - Soupiska: Muži "B" ( DOS,KNS)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. - Soupiska: Ženy ( DOZ,1LM)

Holata Michal (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Bláha Karel (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Muži A ( DOS,WAEL)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Muži B ( DOS,2LM)

Miklík Ondřej (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : TJ SPARTAK PŘEROV, spolek - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ SPARTAK PŘEROV, spolek - Soupiska: Muži ( DOS,2LM)

Škudrna Aleš (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: Areál Club Zruč-Senec ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: Areál Club Zruč-Senec "žáci! ( MLZ,KNS)

Hron Karel (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)

Vedral Marek (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,KNS)

Doucek Michal (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ Spartak Čelákovice, z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ Spartak Čelákovice, z.s. - Soupiska: Béčko ( DOS,KNS)
 - Oddíl : TJ Spartak Čelákovice, z.s. - Soupiska: Ženy ( DOZ,1LM)

Čermák Karel (licennce C, platnost 2024-12-31)
 - Oddíl : SK Šmidliboys Chotyně z.s. - Soupiska: Šmidligirls ( DOZ,2LM)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Sokol Ostašov - Soupiska: KP2020 - muži ( DOS,KNS)

Bednář Miroslav (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Sobotka David (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Prachař Pavel (licennce C, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Dorost Krajská soutěž ( DOR,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Sládek František (licennce B, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,KNS)
 - Oddíl : UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. - Soupiska: Muži "B" ( DOS,KNS)

Líbal Marek, Bc. (licennce C, platnost 2021-12-31)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Holice - Soupiska: Dorost B ( DOR,KNS)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Holice - Soupiska: Dorost A ( DOR,WAEL)

Boček Jakub (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: Areál Club Zruč-Senec ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: Areál Club Zruč-Senec "žáci! ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Areál Club Zruč-Senec - Soupiska: Areál Club Zruč-Senec "A" ( DOS,1LM)

Červenka Lukáš (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Žilák Zbyněk (licennce C, platnost 2022-12-31)
 - Oddíl : TJ ČZ STRAKONICE, spolek - Soupiska: starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : TJ ČZ STRAKONICE, spolek - Soupiska: muži KP ( DOS,KNS)

Nováček Ivo (licennce D, platnost 2020-12-31)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Vršovice II. - Soupiska: Ženy B ( DOZ,2LM)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Vršovice II. - Soupiska: Ženy A ( DOZ,1LM)

Dutka Jiří (licennce C, platnost 2023-12-31)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)
 - Oddíl : SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)

Janek Pavel, ing. (licennce C, platnost 2023-12-31)
 - Oddíl : TJ SPARTAK PŘEROV, spolek - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)
 - Oddíl : TJ SPARTAK PŘEROV, spolek - Soupiska: Žáci ( MLZ,KNS)

Pertlík Marek (licennce C, platnost 2024-12-31)
 - Oddíl : Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. - Soupiska: A-team ( DOS,WAEL)
 - Oddíl : Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. - Soupiska: B-team ( DOS,KNS)

Višvader Emanuel (licennce C, platnost 2024-12-31)
 - Oddíl : TJ Dynamo České Budějovice z.s. - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,WAEL)
 - Oddíl : TJ Dynamo České Budějovice z.s. - Soupiska: Dorost ( DOR,WAEL)

Jirka Otakar (licennce C, platnost 2025-12-31)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Holice - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Holice - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)

Nozar Miroslav, Mgr. (licennce C, platnost 2025-12-31)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Baník Stříbro, spolek - Soupiska: TJ Baník Stříbro, spolek - mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Tělovýchovná jednota Baník Stříbro, spolek - Soupiska: TJ Baník Stříbro, spolek - starší žáci ( STZ,KNS)

Zadrobílek Kamil (licennce C, platnost 2025-12-31)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Holice - Soupiska: Mladší žáci ( MLZ,KNS)
 - Oddíl : Tělocvičná jednota Sokol Holice - Soupiska: Starší žáci ( STZ,KNS)