Neděle, 22 říjen 2017
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty oddílů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
Datum Soutěž Název družstva Kontaktní osoba Sestav Reg.
2017-09-20 STZ1 AC Zruč-Senec 2004 Jan Kovanda 3 zamek
2017-09-20 STZ1 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - oddíl nohejbalu Vladimír Sommer 4 zamek
2017-09-22 STZ1 TJ Baník Stříbro Petr Tolar 1 zamek
2017-09-28 STZ1 Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Libor Šíp 4 zamek
2017-09-29 M1 SKN Žatec MUDr. Bc. Ondřej Vít 3 zamek
2017-09-29 M1 SK START Praha - oddíl nohejbalu David Tůma 2 zamek
2017-10-01 M1 TJ SLAVOJ Český Brod Jan Sýkora 3 zamek
2017-10-02 M1 AC Zruč-Senec Jan Kovanda 3 zamek
2017-10-02 M1 TJ Dynamo Propagační podnik České Budějovice Bronislav Pilbauer 3 zamek
2017-10-03 M1 TJ Avia Čakovice Jan Kantner 4 zamek
2017-10-05 M1 T.J. SOKOL Holice pavel kop 1 zamek
2017-10-05 STZ1 T.J. SOKOL Holice Marek Líbal 2 zamek
2017-10-05 M1 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Martin Flekač 3 zamek
2017-10-06 M1 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. František Veselý 2 zamek
2017-10-06 M1 SDH Hradecko - nohejbal Milan Smola 1 zamek
2017-10-06 M1 SK Šacung ČNES Benešov 1947 Miloslav Ziegler 3 zamek
2017-10-06 M1 Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. Petr Gulda 4 zamek
2017-10-07 M1 TJ Plzeň-Bílá Hora Tomáš Knapp 1 zamek
2017-10-07 M1 TJ Sokol Slaný Jakub Beránek 1 zamek
2017-10-08 M1 Slovan Chabařovice Vlastimil Pabián 1 zamek
2017-10-11 STZ1 NK CLIMAX Vsetín Lumír Gebel 4 zamek
2017-10-13 STZ1 TJ SLAVOJ Český Brod Martin Janik 3 zamek
2017-10-13 STZ1 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice Bronislav Pilbauer 3 zamek
2017-10-18 STZ1 SK Šacung Benešov 1947 Miloslav Ziegler 2 zamek
2017-10-18 STZ1 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Martin Flekač 3 zamek
2017-10-19 STZ1 TJ Peklo nad Zdobnicí Hostinský Michal 3 zamek
2017-10-19 STZ1 TJ Sokol Horažďovice Ladislav Barák 2 zamek
2017-10-19 STZ1 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Jan Vanke 2 zamek
2017-10-20 STZ1 TJ Sokol I Prostějov Richard Beneš 1 zamek
2017-10-20 STZ1 Slovan Chabařovice Vlastimil Pabián 1 zamek
 

Top!