Sobota, 17 srpen 2019
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty oddílů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
Datum Soutěž Název družstva Kontaktní osoba Sestav Reg.
2019-06-11 D3 TJ Spartak MSEM Přerov - oddíl nohejbalu Pavel Janek 2 zamek
2019-06-29 D2 TJ Spartak MSEM Přerov - oddíl nohejbalu Pavel Janek 3 zamek
2019-07-19 D3 T.J. SOKOL Holice Marek Líbal 1 zamek
2019-07-19 D2 T.J. SOKOL Holice Marek Líbal 2 zamek
2019-08-01 D2 TJ Dynamo České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer 2 zamek
2019-08-01 D3 TJ Dynamo České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer 1 zamek
2019-08-01 D2 TJ Sokol Zbečník Lukáš Vlach 3 zamek
2019-08-01 D3 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Radek Šafr 2 zamek
2019-08-01 D2 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Radek Šafr 2 zamek
2019-08-01 D3 TJ Sokol Zbečník Lukáš Vlach 2 zamek
2019-08-05 D3 TJ SLAVOJ Český Brod Martin Janík 2 zamek
2019-08-05 D2 TJ SLAVOJ Český Brod Martin Janík 2 zamek
2019-08-05 D2 TJ SLAVOJ Český Brod - divoká karta Martin Janík 1 zamek
2019-08-05 D2 Slovan Chabařovice Vlastimil Pabián 1 zamek
2019-08-05 D3 Slovan Chabařovice Vlastimil Pabián 1 zamek
2019-08-06 D3 Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Josef Slavíček 2 zamek
2019-08-06 D2 Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Josef Slavíček 2 zamek
2019-08-06 D3 Areál Club Zruč-Senec Jakub Boček 1 zamek
2019-08-06 D2 Areál Club Zruč-Senec Jakub Boček 2 zamek
2019-08-06 D2 TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice divoká karta 1 zamek
2019-08-07 D2 NK CLIMAX Vsetín Lumir Gebel 3 zamek
2019-08-07 D3 NK CLIMAX Vsetín Lumír Gebel 2 zamek
2019-08-07 MLZ1 Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. Petr Gulda 5 zamek
2019-08-08 D3 SK Šacung Benešov 1947 Miloslav Ziegler 1 zamek
2019-08-08 D3 Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. Petr Gulda 1 zamek
2019-08-08 D2 SK Šacung Benešov 1947 Miloslav Ziegler 2 zamek
2019-08-08 D2 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Karel Hron 2 zamek
2019-08-08 D3 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Karel Hron 1 zamek
 

Top!