Pondělí, 24 červen 2019
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty oddílů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
Datum Soutěž Název družstva Kontaktní osoba Sestav Reg.
2019-05-18 M1 TJ Avia Čakovice Jan Kantner 4 zamek
2019-05-23 STZ1 Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. Petr Gulda 4 zamek
2019-05-27 M1 TJ Sokol I Prostějov Richard Beneš 3 zamek
2019-05-28 Z1 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Andrea Šedová 2 zamek
2019-06-03 M1 SKN Žatec MUDr., Bc. Ondřej Vít 2 zamek
2019-06-03 M1 TJ Sokol Příšovice Jan Košek 3 zamek
2019-06-04 STZ1 Tělovýchovná jednota Pankrác Albrecht Luboš 1 zamek
2019-06-05 STZ1 TJ Slavoj Český Brod divoká karta 1 zamek
2019-06-05 M1 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Martin Flekač 3 zamek
2019-06-06 STZ1 Areál Club Zruč-Senec Jakub Boček 1 zamek
2019-06-06 D1 TJ Sokol Zbečník Lukáš Vlach 1 zamek
2019-06-07 STZ1 T.J. SOKOL Holice Marek Líbal 1 zamek
2019-06-07 D1 T.J. SOKOL Holice Marek Líbal 3 zamek
2019-06-07 M1 TJ Sokol Slaný Mgr. Jiří Beránek 1 zamek
2019-06-07 M1 TJ Slavoj Vrdy divoká karta 1 zamek
2019-06-08 M1 TJ SLAVOJ Český Brod Jan Sýkora 3 zamek
2019-06-08 Z1 TJ SLAVOJ Český Brod Lenka Cibulková 2 zamek
2019-06-08 STZ1 TJ Peklo nad Zdobnicí Michal Hostinský 4 zamek
2019-06-10 STZ1 Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Josef Slavíček 1 zamek
2019-06-10 M1 Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. Petr Gulda 3 zamek
2019-06-10 Z1 TJ Útěchov Martin Kleiner 2 zamek
2019-06-10 D1 SK Šacung Benešov 1947 Miloslav Ziegler 4 zamek
2019-06-10 D1 Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Josef Slavíček 3 zamek
2019-06-11 D2 TJ Spartak MSEM Přerov - oddíl nohejbalu Pavel Janek 2 zamek
2019-06-11 D1 TJ Spartak MSEM Přerov - oddíl nohejbalu Pavel Janek 3 zamek
2019-06-11 M1 Areál Club Zruč-Senec Jakub Boček 1 zamek
2019-06-11 D3 TJ Spartak MSEM Přerov - oddíl nohejbalu Pavel Janek 2 zamek
2019-06-12 M1 SK Šacung Benešov 1947 Stanislav Voltr 3 zamek
2019-06-12 STZ1 TJ SLAVOJ Český Brod Marek Vedral 2 zamek
2019-06-12 D1 TJ SLAVOJ Český Brod Martin Jan 3 zamek
2019-06-12 M1 T.J. SOKOL Holice Marek Líbal 2 zamek
2019-06-12 M1 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Tomáš Bíbr 4 zamek
2019-06-12 D1 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Karel Hron 1 zamek
2019-06-12 STZ1 SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Karel Hron 3 zamek
2019-06-12 D1 Areál Club Zruč-Senec Jakub Boček 2 zamek
2019-06-12 STZ1 TJ Baník Stříbro Petr Tolar 2 zamek
2019-06-12 D1 Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. Petr Gulda 2 zamek
2019-06-12 D1 NK CLIMAX Vsetín Lumír Gebel 3 zamek
2019-06-12 STZ1 NK CLIMAX Vsetín Lumír Gebel 2 zamek
2019-06-12 M1 NK CLIMAX Vsetín Vít Zgarba 4 zamek
2019-06-13 M1 SK START Praha - oddíl nohejbalu Ing. Vítězslav Zátka 1 zamek
2019-06-13 STZ1 TJ Dynamo České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer 2 zamek
2019-06-13 D1 TJ Dynamo České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer 1 zamek
2019-06-13 STZ1 TJ Avia Čakovice Jan Kantner 1 zamek
2019-06-13 Z1 TJ Sokol Praha - Vršovice II Veronika Tejkalová 3 zamek
2019-06-14 Z1 DTJ Santoška Ivan Škoda 2 zamek
2019-06-14 Z1 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Andrea Šedová 1 zamek
2019-06-14 M1 NK Legendy divoká karta 1 zamek
2019-06-14 D1 TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu Radek Šafr 4 zamek
2019-06-14 Z1 SK Jizerní Vtelno divoká karta 1 zamek
 

Top!