Čtvrtek, 25 duben 2019
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty oddílů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
Datum Soutěž Název družstva Kontaktní osoba Reg.
2019-01-06 1LM T.J. SOKOL I Prostějov Richard Beneš zamek
2019-01-08 1LM TJ SLAVOJ Český Brod Jan Sýkora zamek
2019-01-08 BDL TJ SLAVOJ Český Brod Martin Janík zamek
2019-01-08 1LZ TJ SLAVOJ Český Brod Lenka Cibulková zamek
2019-01-10 1LZ DTJ Santoška Ivan Škoda zamek
2019-01-11 1LZ TJ Útěchov z.s. Martin Kleiner zamek
2019-01-15 BDL Areál Club Zruč-Senec Jakub Boček zamek
2019-01-15 1LM Areál Club Zruč-Senec Tomáš Vaňourek zamek
2019-01-16 BDL TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice Radek Šafr zamek
2019-01-16 ELM TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice "A" Martin Flekač zamek
2019-01-16 1LZ TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice Andrea Šedová zamek
2019-01-17 2LM TJ Sokol Zbečník Lukáš Vlach zamek
2019-01-17 BDL TJ Sokol Zbečník Lukáš Vlach zamek
2019-01-17 1LM TJ Avia Čakovice "B" Martin Strejček zamek
2019-01-17 ELM TJ Avia Čakovice "A" Zdeněk Kalous zamek
2019-01-17 1LZ TJ Sokol Praha - Vršovice II Veronika Tejkalová zamek
2019-01-17 BDL Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Josef Slavíček zamek
2019-01-17 BDL MNK SILNICE GROUP Modřice Petr Gulda zamek
2019-01-17 1LM MNK SILNICE GROUP Modřice "B" Petr Gulda zamek
2019-01-17 ELM MNK SILNICE GROUP Modřice "A" Petr Gulda zamek
2019-01-18 ELM SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary Tomáš Bíbr zamek
2019-01-18 2LM SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary B František Veselý zamek
2019-01-20 1LZ TJ Avia Čakovice Ilona Malíková zamek
2019-01-21 2LM NK Legendy, z.s. Martin Karvánek zamek
2019-01-21 2LM PKS okna Žďár nad Sázavou Milan Pivnička zamek
2019-01-21 ELM SKN Žatec ing. Petr Vít zamek
2019-01-21 BDL TJ Dynamo ČEZ České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer zamek
2019-01-21 1LM TJ Dynamo ČEZ České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer zamek
2019-01-23 2LM Spolek Nohejbal klub Zaječov Tomáš Kebrdle zamek
2019-01-24 2LM TJ Sokol Slaný Jakub Beránek zamek
2019-01-24 2LM R.U.M. NK Holubice Roman Dlabka zamek
2019-01-24 2LM Slovan Chabařovice Zdeněk Trubák zamek
2019-01-25 ELM SK Start Praha "A" David Tůma zamek
2019-01-26 2LM TJ Pankrác A Jakub Petrás zamek
2019-01-26 BDL T.J. SOKOL Holice Marek Líbal zamek
2019-01-26 1LM T.J. SOKOL Holice Jakub Mrákava zamek
2019-01-28 2LM SDH Hradecko - nohejbal Milan Smola zamek
2019-01-29 2LM NK Janovice - Horažďovice Lukáš Hokr zamek
2019-01-29 BDL SK Šacung Benešov 1947 Miloslav Ziegler zamek
2019-01-29 ELM SK Šacung Benešov 1947 Stanislav Voltr zamek
2019-01-29 BDL SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary František Veselý zamek
2019-01-30 BDL NK CLIMAX Vsetín Vít Zgarba zamek
2019-01-30 2LM NK CLIMAX Vsetín Vít Zgarba zamek
2019-01-30 ELM NK CLIMAX Vsetín Vít Zgarba zamek
2019-01-30 1LM TJ Spartak MSEM Přerov Jiří Zvoníček zamek
2019-01-30 BDL TJ Spartak MSEM Přerov Pavel Janek zamek
2019-01-31 2LM NK BAJDA Kroměříž Antonín Mrhálek zamek
2019-01-31 2LM TJ Sokol Příšovice Jan Košek zamek
 

Top!