Pátek, 30 září 2022
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty spolků
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
Datum Soutěž Název družstva Kontaktní osoba Reg.
2022-01-07 2LM Nohejbalový klub Znojmo z.s. Jan Kolštrom zamek
2022-01-07 ELM SKN Žatec Ing. Petr Vít zamek
2022-01-09 BDL Tělocvičná jednota Sokol Holice Marek Líbal zamek
2022-01-09 2LM Tělocvičná jednota Sokol Holice Marek Líbal zamek
2022-01-10 BDL SK Liapor Karlovy Vary František Veselý zamek
2022-01-10 ELM TJ Plazy, z.s. Ladislav Oborník zamek
2022-01-10 ELM SK Liapor Karlovy Vary Tomáš Bíbr zamek
2022-01-10 2LM SK Liapor Karlovy Vary B František Veselý zamek
2022-01-10 1LM Tělocvičná jednota Sokol I Prostějov Beneš Richard zamek
2022-01-13 2LM T.J. Sokol Zbečník, z.s. Lukáš Vlach zamek
2022-01-14 1LM MNK mobilprovás Modřice B Petr Gulda zamek
2022-01-14 1LM PKS okna Žďár nad Sázavou Milan Pivnička zamek
2022-01-14 BDL MNK mobilprovás Modřice Petr Gulda zamek
2022-01-14 BDL Tělovýchovná jednota Baník Stříbro, spolek Petr Tolar zamek
2022-01-17 ELM MNK mobilprovás Modřice A Petr Gulda zamek
2022-01-17 2LM Sk Autodoprava Petr Šotka Jizerní Vtelno Michal Kašpárek zamek
2022-01-17 ELM TJ AVIA Čakovice, z.s. Zdeněk Kalous zamek
2022-01-17 1LM TJ AVIA Čakovice, z.s. Patrik Poncar zamek
2022-01-26 2LM TJ Spartak MSEM Přerov Jiří Zvoníček zamek
2022-01-27 1LM TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. Jan Sýkora zamek
2022-01-27 ELM TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice Martin Flekač zamek
2022-01-27 2LM TJ Sokol Slaný Jakub Beránek zamek
2022-01-27 BDL TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice Martin Spilka zamek
2022-01-27 BDL TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. Lukáš Červenka zamek
2022-01-29 1LM TJ Pankrác Adam Harmanec zamek
2022-02-09 2LM SK Hradecko Milan Smola zamek
2022-02-11 2LM NK Habeš Strakonice Zbyněk Žilák zamek
2022-02-15 BDL TJ Dynamo České Budějovice z.s. Bronislav Pilbauer zamek
2022-02-16 BDL TJ Radomyšl, z.s. - NK Habeš Strakonice Milan Koubovský zamek
2022-02-16 2LM Tělovýchovná jednota Radomyšl, z.s. Milan Koubovský zamek
2022-02-17 1LM Sportovní klub START Praha z.s. David Tůma zamek
2022-02-17 1LZ Sportovní klub START Praha z.s. Zuzana Drahotová zamek
2022-02-20 BDL TJ Plzeň-Bílá Hora, z.s. Vlastimil Stehlík zamek
2022-02-22 ELM SK Šacung Benešov 1947 Miloslav Ziegler zamek
2022-02-23 2LM TJ Solidarita Jiří Landrichter zamek
2022-02-23 1LM NK AUSTIN Vsetín B Vít Zgarba zamek
2022-02-23 ELM NK AUSTIN Vsetín A Vít Zgarba zamek
2022-02-23 BDL Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje Vojtěch Bartovský zamek
2022-02-23 BDL Tělovýchovná jednota Peklo nad Zdobnicí, z.s. Michal Hostinský zamek
2022-02-24 2LM NK R.U.M. Holubice Roman Dlabka zamek
2022-03-22 1LZ Dělnická tělovýchovná jednota Santoška, z. s. Ivan Škoda zamek
2022-03-22 1LZ TJ Spartak Čelákovice, z.s. Andrea Šedová zamek
2022-03-24 1LZ TJ AVIA Čakovice, z.s. Pavel Šimáček zamek
2022-03-25 1LZ TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. Lenka Cibulková zamek
 

Top!