Úterý, 14 srpen 2018
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty oddílů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
id Jméno hráče Klub/oddíl Hostování povoleno do oddílu
272 Dráždil Milan Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek Sportovní klub Nohejbal Žatec (DOS) zamek
273 Pecina Michal Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. (DOS) zamek
474 Urban Jiří Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu (DOS) zamek
476 Zlatohlávek Jaroslav Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek Sportovní klub Nohejbal Žatec (DOS) zamek
1953 Kozáčik Ondřej Tělocvičná Jednota Sokol Petrovice I TJ Sokol Praha - Vršovice II (DOS) zamek
1897 Slaběňák Marek SK START Praha - oddíl nohejbalu TJ Sokol Praha - Vršovice II (DOS) zamek
2371 Ullwer Filip SK START Praha - oddíl nohejbalu zamek Nohejbalový klub Osnice (DOS) zamek
209 Vedral Marek TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu TJ SLAVOJ Český Brod (DOS) zamek
1335 Souček Lukáš TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu TJ Avia Čakovice (DOS) zamek
1517 Kozák Lukáš TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu CHK Košíře (DOS) zamek
4515 Matura Tobiaš TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu zamek TJ Avia Čakovice (MLZ) zamek
TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu (DOR)
225 Svobodová Olga TJ SLAVOJ Český Brod TJ Avia Čakovice (DOZ) zamek
955 Čadina Filip TJ SLAVOJ Český Brod zamek TJ Sokol Zvánovice (DOS) zamek
3890 Vach Miloslav TJ SLAVOJ Český Brod zamek Tělovýchovná jednota Sokol Čáslav (DOS) zamek
458 Kovařík Jaroslav Sportovní klub Nohejbal Žatec zamek TJ SLAVOJ Český Brod (DOR) zamek
533 Kopecká Klára Sportovní klub Nohejbal Žatec DTJ Santoška (DOZ) zamek
1417 Souček Čeněk Sportovní klub Nohejbal Žatec zamek SDH Hradecko - nohejbal (DOS) zamek
5303 Mužík Matěj Sportovní klub Nohejbal Žatec TJ Slovan Chabařovice, z.s. (DOR) zamek
SDH Hradecko - nohejbal (DOS) zamek
1099 Vlasák Jan TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu Tělocvičná Jednota Sokol Petrovice I (DOS) zamek
2626 Puncmann Rudolf TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu Tělocvičná Jednota Sokol Petrovice I (DOS) zamek
2886 Dvořák Tomáš TJ Lokomotiva Nymburk zamek TJ Sadská (DOS) zamek
3827 Drábek Michal Spolek Nohejbal klub Zaječov zamek Nohejbalový klub Liha, z.s. (DOS) zamek
6011 Kučera Robert UNITOP SKP Žďár nad Sázavou - oddíl nohejbalu SK Hlinsko (DOS) zamek
690 Novák Pavel DTJ Santoška SK START Praha - oddíl nohejbalu (DOS) zamek
1090 Šenkýř Martin TJ Plazy TJ Semčice, z.s. (DOS) zamek
1289 Kaudl Lukáš TJ Plazy TJ Semčice, z.s. (DOS) zamek
3744 Laczko Richard TJ Církvice zamek Tělovýchovná jednota Sokol Čáslav (DOS) zamek
3812 Kutílek Miloš TJ Církvice zamek Tělovýchovná jednota Sokol Čáslav (DOS) zamek
4075 Volenec Jiří TJ Církvice zamek Tělovýchovná jednota Sokol Čáslav (DOS) zamek
742 Matějka Ondřej TJ Dynamo České Budějovice z.s. TJ SLAVOJ Český Brod (DOS) zamek
3009 Hrdlička Dominik TJ Dynamo České Budějovice z.s. zamek Nohejbalový klub Dynín (DOS) zamek
874 Putík Jiří TJ Avia Čakovice TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu (DOS) zamek
894 Matysková Andrea TJ Avia Čakovice zamek TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu (DOZ) zamek
899 Kalous Zdeněk TJ Avia Čakovice zamek TJ SLAVOJ Český Brod (DOR) zamek
1503 Hrbek Štěpán TJ Avia Čakovice TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu (DOS) zamek
TJ Sokol Řeporyje - oddíl nohejbalu (DOR)
2289 Brož Adam TJ Avia Čakovice zamek SK Šacung Benešov, z.s. (DOR) zamek
TJ Slavoj Vrdy (DOS) zamek
1678 Sluka Ondřej TJ Sokol Praha - Vršovice II Tělocvičná jednota Sokol Nebušice - SK Watto (DOS) zamek
2214 Ungermann Vilém TJ Sokol Praha - Vršovice II TJ Avia Čakovice (DOS) zamek
TJ SLAVOJ Český Brod (DOR) zamek
2354 Kačírek David TJ Sokol Praha - Vršovice II TJ SOLIDARITA (DOS) zamek
2920 Dušák Filip Nohejbalový klub Osnice TJ Sokol Praha - Vršovice II (DOS) zamek
3918 Šnajberk David Nohejbalový klub Osnice SK START Praha - oddíl nohejbalu (DOS) zamek
2169 Vaňátková Iveta TJ SOKOL SEMILY TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu (DOZ) zamek
3981 Fries Ondřej TJ SOKOL SEMILY TJ Peklo nad Zdobnicí (STZ) zamek
3020 Němec Michal Tělovýchovná jednota Sokol Čáslav zamek TJ Slavoj Vrdy (DOS) zamek
3875 Birhanzl Petr TJ Sokol Zvánovice zamek Tělovýchovná jednota Pankrác (DOS) zamek
705 Dvořák Marek NK Děčín o.s. TJ Slovan Chabařovice, z.s. (DOS) zamek
712 Těšínský Václav NK Děčín o.s. TJ Slovan Chabařovice, z.s. (DOS) zamek
632 Ftačník Jakub TJ Sokol I Prostějov TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu (DOS) zamek
TJ Spartak Čelákovice - oddíl nohejbalu (DOR) zamek
5612 Gubčo Michal TJ Sokol I Prostějov Sokol Dolní Počernice (DOS) zamek
3685 Jedlička Martin SK Nohejbal Přišimasy zamek TJ SLAVOJ Český Brod (DOS) zamek
 

Top!