Pondělí, 30 březen 2020
 
Hlavní menu
ČNS-REGISTRY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty spolků
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty hráčů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Soupisky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evidenční karty trenérů
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Evid. karty rozhodčích
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JS - přihlášky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akce mládeže
Přihlášení





Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
Kdo tu je ?
1 host
id Jméno hráče Klub/oddíl Hostování povoleno do oddílu
272 Dráždil Milan Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. (DOS) zamek
273 Pecina Michal Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. (DOS) zamek
474 Urban Jiří Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje (DOS) zamek
476 Zlatohlávek Jaroslav Nohejbalový Klub ELNA Počerady, spolek Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. (DOS) zamek
250 Klabík Stanislav Sportovní klub START Praha z.s. TJ Solidarita (DOS) zamek
2021 Smola Pavel Sportovní klub START Praha z.s. Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s. (DOS) zamek
2214 Ungermann Vilém Sportovní klub START Praha z.s. SK Šacung Benešov, z.s. (DOS) zamek
TJ AVIA Čakovice, z.s. (DOR)
2788 Bárta Tomáš Sportovní klub START Praha z.s. Nohejbalový klub Osnice, z.s. (DOS)
702 Pavelka Jan TJ SPARTAK PŘEROV, spolek Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. (DOS) zamek
2530 Doležel Karel TJ SPARTAK PŘEROV, spolek Nohejbalový klub Bajda Kroměříž, z.s. (DOS)
4397 Dreiseitl Jiří TJ SPARTAK PŘEROV, spolek Tělocvičná jednota Sokol Holice (DOR) zamek
209 Vedral Marek TJ Spartak Čelákovice, z.s. TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. (DOS)
1323 Holas Vojtěch TJ Spartak Čelákovice, z.s. Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. (DOS) zamek
1517 Kozák Lukáš TJ Spartak Čelákovice, z.s. Sportovní klub START Praha z.s. (DOS) zamek
3771 Doležalová Tereza TJ Spartak Čelákovice, z.s. zamek Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje (DOS) zamek
4994 Sýkora Petr TJ Spartak Čelákovice, z.s. TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. (DOS)
225 Svobodová Olga TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. TJ AVIA Čakovice, z.s. (DOZ) zamek
402 Štěpař Ladislav TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. zamek TJ Lokomotiva Nymburk z.s. (DOS) zamek
3895 Čech Jan TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. zamek TJ AVIA Čakovice, z.s. (DOR) zamek
TJ AVIA Čakovice, z.s. (DOS)
5903 Jedlička Martin TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. zamek TJ Spartak Čelákovice, z.s. (DOR)
5908 Růžička Filip TJ SLAVOJ Český Brod, z.s. zamek TJ Spartak Čelákovice, z.s. (DOR)
1417 Souček Čeněk Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradecko (DOS)
5303 Mužík Matěj Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Hradecko (DOS)
336 Šimůnková Gabriela TJ Lokomotiva Nymburk z.s. TJ AVIA Čakovice, z.s. (DOZ) zamek
291 Bohatý Martin Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
292 Franic Martin Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
293 Macura Jiří Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
295 Turek Petr Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
301 Podstatný Josef Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
302 Podstatný Jiří Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
308 Macura Jaroslav Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
309 Včala Ctibor Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
2895 Cibulka Jan Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
4519 Cibulka Zdeněk Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
6332 Mařák Martin Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
6468 Valdman Michal Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
6469 Hájek Matěj Nohejbalový klub Janovice nad Úhlavou, z.s. Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice (DOS) zamek
3253 Pospíšil Lukáš TJ Plazy, z.s. UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. (DOS) zamek
1350 Višváder David TJ Dynamo České Budějovice z.s. Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. (DOS) zamek
894 Matysková Andrea TJ AVIA Čakovice, z.s. zamek Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s. (DOS) zamek
1797 Sankot David Tělocvičná jednota Sokol Vršovice II. Sportovní klub START Praha z.s. (DOS) zamek
550 Kubát Jan SK Liapor - Witte Karlovy Vary z.s. Sportovní klub Nohejbal Žatec, z.s. (DOS) zamek
3917 Dvořák Luděk Nohejbalový klub Osnice, z.s. TJ AVIA Čakovice, z.s. (DOS) zamek
4767 Voříšek Radim SK Bělá, z.s. Nohejbal Choceň, z.s. (DOS)
2711 Jelínek Antonín Chabeřice STAR zamek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. (DOS) zamek
3608 Jeništa Petr Chabeřice STAR zamek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. (DOS) zamek
3609 Sátra Václav Chabeřice STAR zamek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. (-) zamek
3610 Janda Jaroslav Chabeřice STAR zamek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. (DOS) zamek
3613 Janda Patrik Chabeřice STAR zamek TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. (DOS) zamek
3575 Havránek Jan Tělovýchovná jednota Slavoj Vrdy, z.s. Tělovýchovná jednota Sokol Čáslav (DOS)
 

Top!